2019

Podziękowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotra Glińskiego dla Książnicy Płockiej za udział w akcji “60+ Kultura”

2018

Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego dla Książnicy Płockiej w XIX edycji konkursu

2017

Tytuł “Inspirującej Biblioteki Roku” oraz nagroda finansowa ufundowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego dla Książnicy Płockiej

więcej >>


Dyplom dla Książnicy Płockiej im. Władysława Broniewskiego w roku jubileuszu osiemdziesięciolecia działalności.


Podziękowania Fundacji Zaczytani.org dla Joanny Banasiak i Książnicy Płockiej za wsparcie i zaangażowanie w stworzenie Zaczytanego Szlaku.


 

Nominacja dla Książnicy Płockiej w plebiscycie Z Tumskiego Wzgórza w kategorii Kultura za projekt Czytelnia pod Chmurką.


 

Podziękowania za udział Książnicy Płockiej w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Płocku

2016

Wydarzenie Kulturalne Roku 2015 w Plebiscycie Tygodnika Płockiego – “Z Tumskiego Wzgórza” dla propozycji Książnicy Płockiej – NOC PEERELU !

DSC_0027


 

Podziękowania za udział Książnicy Płockiej w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Płocku

2015

Podziękowania z Kancelarii Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej za udział w akcji Narodowe Czytanie “Lalki” Bolesława Prusa, które w imieniu Pary Prezydenckiej złożył Wojciech Kolarski, Podsekretarz Stanu.


 

Nominacja i III miejsce dla projektu Książnicy Płockiej Mam apetyt na czytanie w VIII Plebiscycie „Tygodnika Płockiego” Z Tumskiego Wzgórza w kategorii wydarzenie kulturalne 2014 roku.


 

Podziękowania dla kierownika Działu zbiorów audiowizualnych za prowadzenie zajęć muzyczno-ruchowych dla Grupy Wsparcia Rodzeństwa.

2014

 

sbp
Książnica Płocka otrzymała wyróżnienie specjalne w konkursie Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich –  Mistrz Promocji Czytelnictwa 2013. Jury konkursu doceniło aktywność i kreatywność Książnicy w upowszechnianiu czytelnictwa i działalności edukacyjnej.


Podziękowanie dla Książnicy Płockiej za wsparcie udzielone przy realizacji staży zawodowych.


2013

drzewko

Prezydent Miasta Płocka przyznał Filii bibliotecznej nr 8 oraz Działowi zbiorów audiowizualnych Certyfikaty Miejsc Przyjaznych Seniorom. Wyróżnienia przyznawane są na wniosek Płockiej Rady Seniorów.


 

Microsoft PowerPoint - en_basic_foundation_v13.ppt

Dział zbiorów audiowizualnych Książnicy Płockiej został nagrodzony przez Fundację Orange za aktywny udział i sposób organizacji Spotkań z pasjami.  Placówka otrzymała sprzęt komputerowy.