Znamy już oficjalne wyniki głosowania w akcji PEKAES Pomaga.

Dzięki Państwa pomocy Książnica Płocka zdobyła 8520 głosów i zajęła III miejsce w projekcie 10/10 czyli 10 remontów na 10-lecie PEKAES na Giełdzie Papierów Wartościowych.  Tym samym ogłaszamy: czytelnia będzie remontowana!

DZIĘKUJEMY

Wyniki i lista zwycięzców znajdują się na stronie: www.pekaespomaga.pl

Akcja 10/10

Celem akcji 10/10 jest pomoc lokalnym społecznościom w zapewnieniu powszechnego dostępu do książek i czasopism, poprzez remont 10 wybranych w drodze głosowania bibliotek. PEKAES, realizując projekt, pragnie zwrócić uwagę na wagę czytelnictwa oraz podkreślić troskę o swoich pracowników. Społeczności, zgłaszając swój pomysł, a następnie głosując, mogą realnie wpłynąć na poprawę stanu lokalnej biblioteki. Projekt ma charakter konkursowy. Spośród wszystkich zgłoszonych do niego bibliotek zostanie wyłonionych 10, w których odbędzie się remont.

Od 15 października do 5 listopada Internauci głosowali na wybrane biblioteki. Spółka wraz ze swoimi pracownikami, przy współudziale partnerów biznesowych oraz podwykonawców, zaangażuje się w remont 10 bibliotek, które uzbierały największą liczbę głosów. Wyniki zostaną podane na stronie www.pekaespomaga.pl w terminie do 15 listopada 2014 r.

————————————————————-

Artykuł powiązany: Czytelnia czeka na Twój głos!

O Autorze

Podobne Posty